ŞEKER TADINDA BAYRAM CİCİLERİ

Candy

Bayrama saatler kala, ailecek bayram cicilerimizi hazırlama telaşı içerisindeyiz, tıpkı eski günlerdeki gibi. Bu konuda şampiyon evimizin küçük kralı Can Rüzgar. Hazır mağazalar %70 indirim tabelalarını asmışken, oğluşumla alışveriş merkezlerini turladık ve bakın neler aldık…

SAM_6302 SAM_6304 SAM_6406

Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz üç şahane tişört Sevgili Arkadaşım Özlem’in kanlı canlı tasarımları ve her biri sadece 35 TL.

www.karpuztasarım.net web sitesi vasıtasıyla  siz de kişiye özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

SAM_6407

 

Yukarıda gördüğünüz son moda skinny jean, H&M’in sezon indiriminden ve sadece 25 TL.

 

SAM_6409 SAM_6410

Susam Sokağı motifli bu harika boğazlı spor pabuçları oğlum bizzat kendi seçti: H&M’in sonbahar sezonundan 50 TL. Aşağıdaki gibi, skinny jean’le kombinlenince muhteşem duruyor.

SAM_6411

Aşağıdaki kısa kollu ve papyon motifli gömlek, H&M’den sadece 25 TL. Ben bu şık gömleği Ralph Lauren şort(Amerika’dan 30 Dolar) ve yine H&M kahve deri botlarla(25 TL) kombinledim.

SAM_6412 SAM_6413

Aşağıdaki hardal chino pantalon yine H&M’den 25 TL, üzerindeki açık mavi Ralph Lauren gömlek Amerika’dan hediye…

SAM_6414

Aşağıdaki papyon ve askı motifli uzun kollu gömlek H&M’den 30 TL. Bayrama özel rugan kösele siyah ayakkabılar, adını hatırlayamadığım bir bebek butiğinden 50 TL’ye satın alındı.

SAM_6415

Aşağıdaki beyaz gömlek ve yelek kombin H&M’den 35 TL.

SAM_6416

Aşağıdaki iki gömlek de H&M’in indiriminden 30 TL’ye satın alındı.

SAM_6417 SAM_6418

 

Gördüğünüz gibi, bayram alışverişinin en iyi adresi H&M. Hem çok şık, hem çok özgün, bir o kadar da ucuz tasarımlar var H&M’de.

Papyon, kravat ve askı gibi detayların gerçek değil desen olarak kullanılması harika bir fikir. Çünkü bu sıcakta bu aksesurların kullanılmasına hiçbir çocuk haklı olarak razı olmuyor. Papyon motifli bir gömlek hem çok şık hem de Ağustos sıcaklarında oldukça konforlu. Siz siz olun, H&M’den şaşmayın…

Hepinize süper şık ve şeker tadında bir bayram diliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>